Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Єфремівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04399571) був реорганізований і увійшов до складу Олексіївської громади

Троїцьке
Первомайський район, Харківська область

Історичні відомості села Єфремівка

Село Єфремівка, центр сільської ради. Розташоване вздовж річки Орелі, за 16 км від районного центру міста Первомайський і найближчої залізничної станції Лихачове Південної залізниці. Населення - 236 чоловік. Сільської раді підпорядковані населені пункти: селище Троїцьке з населенням – 957 чоловік; село Семенівка з населенням 147 чоловік;село Новоберецьке з населенням - 316 чоловік, загальна кількість населення складає 1656 чоловік. Наявних господарств 673, всього дворів 963. Загальна площа території сільської ради 608,8 тис.кв.км.

Село засноване у 1723 році, як прикордонна фортеця від захисту набігів турок та кримських татар. У 1731 - вже відома як слобода Єфремівка у верхів’ях річки Орелі під назвою фортеці «Тройчатий буерак». В Єфремівської фортеці нараховувалося 400 ланд міліціонерів і гренадерська полурота. Єфремівська захисна фортеця є історичною пам’яткою Старе-Української лінії. На гербі сільської ради зображені: фортеця, церква, колосся пшениці, куропатка та дубові дерева.

Під час Великої Вітчизняної війни село було місцем жорстоких боїв, кілька раз переходило з рук у руки. Населення Єфремівки та Семенівки активно допомагало Радянської Армії, чинило опір фашистським загарбникам,тому окупанти всіх жителів сіл вважали партизанами.

17 лютого 1943 року, коли гітлерівці втретє зайняли село, вони зігнали 240 чоловік-жителів сіл Єфремівка та Семенівка у церкву і підпалили ії. У вогні загинули усі 240 чоловік - жінки, старики і діти. Фашистські загарбники майже цілком спалили села Єфремівка та Семенівка. В тої день було вбито і закатоване 865 чоловік.

На центральній вулиці Красна с. Єфремівка на місці спаленої разом з людьми церкві, збудований меморіальний комплекс загиблим воїнам та жителям сіл Єфремівка і Семенівка, яки були спалені живцем та вбити, та збудована нова церква той самій архітектури, що була до трагічних подій.

Жителю села П.А.Тесленкові посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

На території селища Троїцьке розміщене ТОВ «Агро Ю А», що спеціалізується на рільництві – обробляє понад 9118 га землі. В межах району, це передове високо - механізоване, агропромислове господарство.

У селищі Троїцьке розміщена основна інфраструктура сільської ради, а саме: навчально-виховної комплекс (школа, дитячий садок) де навчається - 109 та виховується 36 дітей. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Сільський будинок культури, в якому працюють драматичний, танцювальний та хорові гуртки, бібліотека. Стадіон, спортивні майданчики. Футбольна та волейбольні команди є постійними призерами районних змагань. Працює медична амбулаторія з сімейним лікарем.

У селах Єфремівка, Новоберецьке працюють фельдшерські - акушерські пункти. Бібліотеки.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування