Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Єфремівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04399571) був реорганізований і увійшов до складу Олексіївської громади

Троїцьке
Первомайський район, Харківська область

Секретар Єфремівської сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Макіна Валентина Григорівна, народилася 12 лютого 1967 року в селі Семенівка Первомайського району Харківської області в сім»ї робочих.

З 1974 по 1982 роки навчалася в Єфремівській НСШ. У 1984 році закінчила 10 клас Більшовицької середньої школи. У 1984 році поступила навчатися у Харківський електротехнікум зв’язку на відділення бухгалтерський облік, який закінчила у 1986 році.

З серпня 1986 року працювала у районному вузлі зв’язку м. Козельська Калузької області. Звільнилася за власним бажанням у зв’язку з переміною місця проживання..

З липня 1992 року зарахована на посаду головного бухгалтера до Єфремівської сільської ради.

19.07.1994 року обрана секретарем Єфремівської сільської ради.

Протягом п’яти скликань та по теперішній час працюю на посаді секретаря Єфремівської сільської ради Первомайського району Харківської області.

Заміжня. Маю доньку 1990 року народження.

В.Г. Макіна

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування